Idealne miejsce na ślub i wesele

Hotel Fabrykę Wełny w Pabianicach po raz pierwszy odwiedziłam w zeszłym roku przy okazji wesela Weroniki i Mariusza, które możecie zobaczyć tutaj (zdjęcia) i tutaj (film). W tym roku miałam ogromną przyjemność wrócić w to miejsce, dzięki zaproszeniu Agi i Matiego. Miło jest wracać w takie wyjątkowe miejsca, szczególnie gdy chodzi o ślub tak fajnej pary jak Aga i Mati. W zeszłym roku tylko wesele odbywało się Fabryce Wełny, natomiast Aga i Mati zorganizowali cały swój wielki dzień w tym jednym miejscu. Nie będę ukrywać, że bardzo mnie to ucieszyło nie tylko z przyczyn logistycznych, ale przede wszystkim dlatego, że w znacznie większym stopniu mogłam wykorzystać fotograficznie wyjątkowe wnętrza hotelu.

Fabryka Wełny w Pabianicach

Już raz o tym pisałam, ale pozwólcie że przypomnę, Fabryka Wełny była naprawdę fabryką wełny. Została przerobiona na piękny nowoczesny hotel, który swym stylem oczywiście mocno nawiązuje do industrialnego ducha dawnych lat. Jeśli ktoś z Was poszukuje miejsca na wesele w stylu industrialnym właśnie w tamtych okolicach polecam gorąco zajrzeć w to miejsce na pewno nie będziecie czuć się zawiedzeni. Piękny budynek z czerwonej cegły wita gości równie atrakcyjnym dziedzińcem a charakteru całości dodają wielkie okna w fabrycznym stylu. Okolica hotelu daje świetne możliwości na zrobienie kilku zdjęć plenerowych w dniu ślubu. Wnętrza hotelu również zachwycają. Możecie być także pewni, że hotelowa kuchnia zachwyci podniebienia Wasze i Waszych gości.

Wielki Dzień Agnieszki i Mateusza

Jak zobaczycie  zaraz na zdjęciach Aga to Panna Młoda o najpiękniejszym uśmiechu, który przez cały dzień nie schodził jej z twarzy. Przyczyną tego uśmiechu natomiast był Mati, który z ilością uśmiechu dotrzymywał kroku Agnieszce. Przygotowania odbyły się w pokojach hotelowych, ślub cywilny miał odbyć się na dziedzińcu hotelowym, niestety plany w ostatniej chwili pokrzyżował deszcz i okazuje się, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo wszystko zostało w mgnieniu oka przeniesione do środka i  było równie pięknie. Młodzi wokół siebie w tym dniu mieli równie uśmiechniętych i pełnych pozytywnej energii rodzinkę i znajomych, którzy wiwatowali i kibicowali im z takim zapałem, że niejeden zawodowy kibic mógłby się powstydzić. A co było potem zobaczcie sami. Zapraszam do oglądania a mojej Parze Młodej dziękuję, że mogłam być z nimi w tym wyjątkowym dniu.

Miejsce przygotowań, ślubu i wesela: Hotel Fabryka Wełny w Pabianicach

Oprawa muzyczna i prowadzenie imprezy: Wodzirej 202

Kwiaty i dekoracje: Kwiatek i Dodatek

Sukienka Agi: Tesoro, Galeria La Perle w Zduńskiej Woli

Garnitur i buty Mateusza: PAWO

Buty Agi: Venezia i Baldowski

Tort: Fabryka Wełny

Papeteria: Decoris

Kolczyki: Lilou

Obrączki W.Kruk

Makijaż: Domella Make Up

Fryzura Agi: Sylwia Bartczak (Fryzjer Gabriel w Łodzi)