Cześć ! To my – Agata i Konrad. Low Light Productions to nasz małżeński projekt, któremu poświęcamy się z pasją i zaangażowaniem już od przeszło pięciu lat. Jesteśmy razem od 10 lat a połączyło nas właśnie zamiłowanie do fotografii. Dzięki niej nawiązaliśmy pierwszy kontakt i tak już zostało do dziś. Rok 2013 okazał się dla nas wielkim przełomem, oboje zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nasze dotychczasowe drogi zawodowe nie dają nam wystarczającej satysfakcji i że czegoś nam brakuje. No i tak w skrócie narodziło się Low Light Productions, w tym samym czasie urodził się również nas synek, więc wspominamy ten czas jako wyjątkowy, szalony i wspaniały bo dał początek zupełnie nowemu rozdziałowi w naszym życiu. Mamy wielkie szczęście bo możemy teraz robić to co kochamy, poznając przy tym świetnych ludzi, którzy zapraszają nas, byśmy towarzyszyli im w najbardziej wyjątkowym i intymnym dniu w ich życiu.

Zależy nam na tym żeby nawiązać z Wami koleżeńską relację. Wierzymy, że to bardzo ułatwi i umili nam współpracę a nawet sprawi, że pozostaniemy w kontakcie po Waszym ślubie. Oboje lubimy dobrą kawę, więc umówmy się na kawę jak najszybciej.

Nasze filmy i zdjęcia

Chcemy stworzyć dla Was zdjęcia i filmy, które sprawią, że oglądając je poczujecie jeszcze raz emocje które towarzyszyły Wam w dniu ślubu.

Każda para jest inna,dlatego wszystkie nasze filmy i reportaże mają tak indywidualny charakter.