Cześć ! To my – Agata i Konrad. Low Light Productions to nasz małżeński projekt, nasza praca i sposób na życie. Bardzo się cieszymy, że możemy robić to co lubimy i co jest dla nas ważne. Ja Agata jestem z Gdańska a Konrad urodził się i wychował w Kanadzie. Pomimo dzielącego nas oceanu wspólna pasja i zamiłowanie fotograficzno – filmowe zawiodły nas w jedno miejsce no i tak już zostaliśmy razem do dziś. Jesteśmy rodzicami 5 letniego Adasia, który też już pomału zaczyna chwytać za aparat fotograficzny. W dniu Waszego ślubu i wcześniej przy organizacji i przygotowaniach możecie liczyć na nasze doświadczenie. Chętnie podpowiemy i doradzimy Wam we wszystkim.

Jeśli tu jesteś i to czytasz to znaczy, że poświęciłaś/eś nam już więcej niż statystyczne 8 sekund na zwiedzenie strony internetowej i nasza praca przykuła Twoją uwagę. Zapraszamy Cię do dalszego zwiedzania naszego portfolio. Zapraszamy Cię też na kawę, spotkajmy się i pogadajmy, na pewno będzie fajnie. A jeśli dzieli nas zbyt duża odległość żeby spontanicznie się spotkać zdzwońmy się na skype.

Moc filmu i zdjęć

Chcemy stworzyć dla Was piękne pamiątki. Dla nas zdjęcia i filmy mają super moc. Sama pamiętam emocje, które towarzyszyły mi za każdym razem gdy wyciągałam z szafy u babci kartony czarnobiałych zdjęć. Gdyby nie one nie widziałabym, że dziadek za młodu wyglądał zupełnie jak Al Pacino. Mamy też w naszym archiwum rodzinnym filmy nagrane kamerą VHS, to dopiero są wrażenia. Możliwość wrócenia w ten sposób do przeszłości jest bezcenna. Dlatego pomyślcie, że niebanalny film i zdjęcia są inwestycją Wasze wspomnienia.

Każda para jest inna,dlatego wszystkie nasze filmy i reportaże mają tak indywidualny charakter.