Co tu dużo mówić, mamy ogromne szczęście do mega fajnych par, które sprawiają, że nasza praca staje się czystą przyjemnością. Przygotowania do Wielkiego Dnia Angela i Borys rozpoczęli próbą generalną pierwszego tańca, o którą zresztą sama ich poprosiłam z nadzieją, że uda mi się zamknąć w kadr kilka intymnych chwil, głębokich spojrzeń w oczy i przytulańców. Chyba się udało, zobaczycie zaraz sami.

Angela i Borys na wesele wybrali jedno z najbardziej urokliwych miejsc w okolicach Trójmiasta Folwark Dajak w Koleczkowie koło Gdyni. Jeśli komuś z Was marzy się wesele w sielskim klimacie, ale również stosunkowo blisko od miasta, tak aby dojazd dla gości weselnych nie stanowił problemu Dajak to idealne rozwiązanie.  Dajak jest też idealnym miejscem jeśli planujecie swój ślub w plenerze.

Wracając do wesela Angeli Borysa nie mogę nie wspomnieć o dekoracjach, które podkreśliły urok Dajaka. O całą oprawę dekoracyjno-florystyczną zadbała Patrycja z Bukiety Bankiety. Bukiety na stołach i bukiet Panny Młodej od razu skradły moje serce. Ahhh było naprawdę pięknie.

Ale zdecydowanie najpiękniejsi byli Angela i Borys wpatrzeni w siebie i zakochani po uszy. Nie był to koniec przygody z folwarkiem Dajak. Jakiś czas po ślubie wróciliśmy w te okolice na sesje plenerową.

Ten reportaż został opublikowany na blogu Sweet Wedding

Oprawa muzyczna: DJ Maciek Józefowicz
Oprawa florystyczna, dekoracje, bukiet, wianek, butonierki: Bukiety Bankiety
Zaproszenia i pudełko na obrączki: Decoris
Tablica ślubna i winietki: Niecoinaczej
Tort: Duszka Niesamowite Torty
Panna Młoda:
Suknia: Rebbeca Ingram z salonu Celebrity Bridal
Buty: Vince Camuto
Fryzura: Salon fryzjerski Oliwia
Make up: Patrycja Modelska
Pan Młody:Garnitur, mucha, poszeta, spinki do mankietów: Vistula
Buty: Ryłko
Fryzura: Old School Barbershop