Ślub w stylu Rock’n’Roll czy to w ogóle możliwe?

Kto powiedział, że rock’n’rollowe klimaty nie będą dobrym motywem przewodnim wesela i że mocne bordo połączone z głęboką czernią nie nadają się na kolory przewodnie? O tym że ślub i wesele w takim klimacie to świetny pomysł postanowiła wszystkich przekonać Agnieszka z Just Love Wedding&Event Planner. Aga postanowiła zorganizować sesję stylizowaną z hasłem przewodnim Let’s Rock Baby. Taka sesja to świetny pomysł na dostarczenie narzeczonym, szukającym pomysłów na swoje wesele wielu inspiracji. To także świetna okazja dla nas, osób pracujących w branży ślubnej żeby połączyć siły, stworzyć razem coś fajnego, pięknego i wyżyć się artystycznie.

No i tak właśnie było. Był to dzień pełen pozytywnej energii, łapania pięknego światła, które było bardzo łaskawe tego dnia, przebijając się przez wielkie okna Elektrycznego Żurawia, w którym odbyła się sesja. Zadanie ułatwili i umilili nam nasi piękni rock’n’rollowi modele Natalia i Artur, którzy przed obiektywem czuli się jak ryby w wodzie.

Naszym zadaniem było stworzenie filmu z sesji

Naszym zadaniem było stworzenie krótkiego filmu z sesji, co zrobiliśmy z wielką ochotą. Odrobina szaleństwa i bardzo dynamiczny montaż to co bardzo lubimy wykorzystywać w naszych filmach, więc tu mieliśmy duże pole do popisu i mogliśmy nieco zaszaleć. Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, mamy nadzieję, że i Wam się spodoba.

Aga dziękujemy za zaproszenie do udziału w sesji i życzymy sobie i wszystkim którzy wzięli w niej udział takich odważnych par i prawdziwych rock’n’rollowych ślubów.

Tymczasem zapraszamy na film a na końcu wpisu możecie zobaczyć wszystkie firmy dzięki którym sesja była możliwa.

 

W sesji wzięli udział:

Film i zdjęcia w tym poście : Low Light Productions

Fotografia: Ola Iwanowska Fotografia

Pomysł i aranżacja: Just Love Wedding & Event Planner

Miejsce: Elektryczny Żuraw

Make-up: Emilia Różycka – Make Up

Tatuaże z henny: Eleftheria Body Art

Suknia: Patrycja Pardyka Pracownia Ślubna, sukienki koktajlowe, wieczorowe.

Stylizacja Pana Młodego: PAWO Toruń Moda Męska

Słodkości: Tortorama

Ozdobne pierniczki: Wypiekane Opowieści

Florystyka: Kwiaciarnia Alternatywna Mały Park

Elementy dekoracji: APP Wypożyczalnia Dekoracji

Naczynia: Konkubinat Ceramiczny Rękoczyn

Papeteria: KG Design Poligrafia Ślubna

Modele: Natalia i Artur