Monika i Tomek pomimo, że na codzień mieszkają w Gdańsku swój ślub i wesele zorganizowali w rodzinnych stronach. Powiedzieli sobie ‘tak’ w małym malowniczym kościółku, oddalonym o kilkanaście kilometrów od miejsca wesela.

Wesele odbyło się w ośrodku wypoczynkowym Półwysep Wądzyn w Bobrowie w przepięknym otoczeniu lasów i jezior. Nowo powstała tam sala weselna to świetne miejsce dla wszystkich par, które planują swoje wesele właśnie w tych okolicach. Bardzo jasna, mocno przeszklona sala z widokiem na jezioro daje wiele możliwości co do stylizacji imprezy. Zarówno jeśli planujecie wesele w stylu rustykalnym lub bardziej klasycznym czy eleganckim ta sala będzie idealnym miejscem. Para Młoda nadała sali lekko rustykalnego klimatu bukietami z polnych kwiatów, które zresztą Panna Młoda zrobiła sama.

Monika i Tomek to jedna z tych par, z którymi rozumieliśmy się doskonale od samego początku, choć wiedzieliśmy, że sprostać ich wymaganiom nie będzie łatwo. Oboje esteci z doskonałym wyczuciem smaku. Naprawdę wiedzą, co dobrze wygląda do tego są zjawiskową parą. Monia sama prężnie działa w branży ślubnej, stworzyła gdańskie Atelier na piętrze, gdzie panny młode mogą przymierzyć i kupić najpiękniejsze suknie od najlepszych polskich projektantów, do tego tworzy piękne dekoracje oraz papeterię. Więc z jednej strony zadanie mieliśmy ułatwione, bo piękny entourage i piękna para pracę ułatwiają, zaś z drugiej strony musieliśmy sprostać zadaniu, by to wszystko zamknąć w równie pięknych kadrach fotograficznych i filmowych.

To nie nasze jedyne spotkanie z Monią i Tomkiem.

Na sesję plenerową zapraszamy tutaj.

Ich filmową historię możecie obejrzeć tutaj.

Jeśli macie ochotę zobaczyć jak to było jeszcze przed ślubem zapraszamy na sesję narzeczeńską Moni i Tomka.

Ten reportaż został obublikowany na blogu Sweet Wedding

Miejsce wesela: www.polwysepwadzyn.com.pl

Oprawa muzyczna: Wodzireje Freak Frak

Sukania: własny projekt Panny Młodej

Buty Panny Młodej: Venezia

Biżuteria Panny Młodej: www.decolove.pl

Garniutur Pana Młodego: Vistula

Buty Pana Młodego: Próchnik

Mucha i spinki do mankietów: www.marachic.pl

Dekoracje, kwiaty, papeteria: Atelier na Piętrze