Marysia i Ryan to bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i wyluzowana para. Ryan pochodzi ze słonecznej Florydy a Marysia z okolic Kłodzka, gdzie odbył się ich ślub.

Wesele w Pałacu Kamieniec pod Wrocławiem

Pałac Kamieniec na Dolnym Śląsku to jedno z najbardziej urokliwych miejsc jakie odwiedziliśmy nie tylko w tym roku, ale chyba w całej naszej karierze. Niedawno odrestaurowany pałac zachwyca dosłownie każdym detalem i jest idealnym miejscem na kameralny ślub i wesele w pełnej spontanu i luzu atmosferze. Taka właśnie atmosfera panowała już od przygotowań do samego końca imprezy. Młoda Para świętowała swój wielki dzień w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół z całego świata a radości i szerokim uśmiechom nie było końca.

Ślub plenerowy w pałacowym ogrodzie

Ślub cywilny odbył się w pałacowym ogrodzie. Po ślubie cywilnym Marysia i Ryan przypieczętowali związek małżeński również w obrządku żydowskim. Na zdjęciach poniżej zobaczcie jak piękne zostało przygotowane miejsce ślubu. Kwiatowym motywem przewodnim były wrzosy, idealnie wpasowały się i podkreśliły luźny charakter wrześniowego wesela. A samo wesele odbyło się pod namiotem, gdzie szaleństwom na parkiecie nie było końca. Wszystko na ostatni guzik dopięła i trzymała pieczę w trakcie uroczystości pełna pozytywnej energii Jola Krukowska z z Agencji Ślubnej Dwie Cytryny.

Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś wrócić w to piękne miejsce. Ich filmową historię możecie obejrzeć tutaj.