Chcemy Was dziś zaprosić do obejrzenia naszego fotograficznego blog posta w zupełnie nowej odsłonie a mianowicie w formie slidedshow. W rolach głównych wystąpi mega pozytywna i piękna para Dagmara i Łukasz, ich piękna córcia Gabi no i super fajni i rozrywkowi rodzina i goście.

Dla tych, którzy czują niedosyt i chcieliby poznać lepiej tę parę zakochańców więcej o nich poniżej. Pod tekstem znajdziecie również zdjęcia w formie tradycyjnej, jeśli macie ochotę dłużej się im przyjrzeć.

Spotkanie z Dagą i Łukaszem przed ich ślubem

Dagę i Łukasza mieliśmy przyjemność poznać przed ich ślubem. Bardzo sobie zawsze cenimy jak możemy spotkać się i poznać jeszcze przed tym wielkiem dniem bo wtedy czujecie się po prostu o wiele swobodniej w naszym towarzystwie w dniu ślubu. Tym razem spotkaliśmy się nie na sesji narzeczeńskiej jak to zazwyczaj bywa, ale przy okazji kręcenia materiału do podziękowań dla rodziców. Daga i Łukasz przyjechali do nas do Gdańska, materiał nakręciliśmy, pospacerowaliśmy nad morzem, miło spędziliśmy czas no i mieliśmy pewność, że w dniu ślubu na pewno będzie nam równie fajnie współpracować.

Wesele w Hotelu Warszawianka

Daga pochodzi z Warszawy a Łukasz ze Szczecina. Poznali się przez wspólnych znajomych na imprezie w Warszawie no i jak powiedział na weselu przyjaciel Łukasza od tamtego dnia Łukasz zaczął bardzo często podróżować na linii Szczecin – Warszawa. Tych dwoje połączyło niezwykłe uczucie, to widać w ich każdym spojrzeniu a owocem tej pięknej miłości jest słodka Gabi. Wesele zorganizowali w bardzo fajnym miejscu. Hotel Warszawianka nad Jeziorem Zegrzyńskim jest świetnie położony, ma super zaplecze do organizacji takich uroczystości jak wesela, obszerne zaplecze noclegowe, wiele atrakcji takich jak aquapark, więc jest gdzie się relaksować po weselu.

Dagmaro, Łukaszu dziękujemy Wam pięknie, że zaprosiliście nas do zrobienia zdjęć i filmu z tego wyjątkowego dnia, to ogromne wyróżnienie. Ściskamy mocno.

© 2020 Copyright Low Light Productions Film Ślubny i Fotografia Ślubna Design by ROBAK.CO