Wielka Miłość Dagi i Marcina

Zacznę od tego, że nie znajdziecie w tym reportażu zdjęcia bez promiennego uśmiechu Dagmary i Marcina. Oboje to wulkany energii, przede wszystkim tej pozytywnej. Darzą siebie nawzajem miłością wielką, szaloną i najprawdziwszą i to też było widać w każdym ich spojrzeniu. Praca z nimi była spełnieniem marzeń myślę, że każdego fotografia.

Wesele w Cedrowym Dworku

Na miejsce swojego Wielkiego Dnia Młodzi wybrali Cedrowy Dworek – miejsce każdemu dobrze znane, uwielbiane zarówno przez pary młode jak i usługodawców, ze względu na klimatyczne wnętrze, które można zaaranżować w dowolnym stylu, pyszne jedzenie i wspaniałą obsługę. Jako, że Daga i Marcin są zapalonymi podróżnikami, Daga jest z Wrocławia, Marcin z Pomorza a na codzień mieszkają w Edynburgu na motyw przewodni wesela wybrali oczywiście podróże. Zaraz zobaczycie jak super im to wyszło. Kilka dni po ślubie spotkaliśmy się na sesje plenerową w naszej ulubionej Białogórze, ale tym zdjęciom poświęcimy osoby post, tu zobaczycie tylko kilka migawek z tej sesji.

Zwróćcie uwagę na niesamowite kurtki Dagi i Marcina i wsłuchajcie się dobrze w muzykę, nie jest to przypadkowy wybór. To kawałek bardzo bliski sercom Młodej Pary.

Poniżej znajdziecie tylko kilka zdjęć w tradycyjnej formie a całość obejrzycie w postaci slajd show.

Pamiętajcie żeby oglądać w HD no i podkręcić głośniki na maksa.

Zapraszamy!

Miejsce wesela – Cedrowy Dworek

DJ – Adam Witzky Zawicki

Saksofon – Kacper Duraj

Make up – Amelia Czernomord Make-up Artist

Suknia Ślubna – Bellissima Salon Sukien Ślubnych od Morilee by Madeline Gardner

Kwiaty i dekoracje – Mały Park Kwiaciarnia Alternatywna

© 2020 Copyright Low Light Productions Film Ślubny i Fotografia Ślubna Design by ROBAK.CO